Movies
Ratings
20
TangledRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0