Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5