Movies
Ratings
12 Queen CrabRated ★ 2.5 Queen CrabRated ★ 2.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Curry and PepperRated ★ 4.0 Curry and PepperRated ★ 4.0
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 ExitRated ★ 5.0 ExitRated ★ 5.0
 ReboundRated ★ 4.0 ReboundRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 5.0 ExhumaRated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0 SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Lust, CautionRated ★ 3.0 Lust, CautionRated ★ 3.0