Titles you rated
Mr. HeartRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0