Movies
Ratings
299
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0