Movies
Ratings
156
Art of FightingRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.5