Movies
Ratings
635- The UglyRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5