Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5