Movies
Ratings
72
The Plan ManRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0