Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 0.5
Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 1.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
HometownRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The Killing VoteRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
It's NightRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 2.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5