Movies
Ratings
339
AmadeusRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 0.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5