Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0