Movies
Ratings
632
The WailingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0