Movies
Ratings
50- Take OffRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0