Movies
Ratings
68
Good NewsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.5
Till We Meet AgainRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5