Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0