Series
Ratings
74- Taxi DriverRated ★ 5.0
- New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
- Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
- Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
- The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 5.0
- One Dollar LawyerRated ★ 4.0
- Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 5.0