Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0