Series
Ratings
83
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5