Titles you rated
Dead to RightsRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Dragon InnRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
DetentionRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0