Movies
Ratings
121
La La LandRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0