Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
StreamingRated ★ 0.5
Girl in the PictureRated ★ 3.5
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 0.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The SinRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.0