Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0