Movies
Ratings
1350
The SquareRated ★ 2.5
AlonersRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The KillerRated ★ 2.5
TarRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5