Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 1.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
A Traveler's NeedsRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5