Movies
Ratings
217
3 GenerationsRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Goodbye HomerunRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Trouble with the CurveRated ★ 2.5
GloveRated ★ 1.5
42Rated ★ 3.0
Bull DurhamRated ★ 2.0
Field of DreamsRated ★ 2.5
61*Rated ★ 2.0
Hana's Miso SoupRated ★ 2.0
The Flowers of WarRated ★ 3.0