Series
Ratings
296
WeedsRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 3.5- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
OzRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5