Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0- AjinRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 1.5
The 100Rated ★ 3.5
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
Stargate SG-1Rated ★ 3.5
VRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 3.5