Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 Hi.5Rated ★ 3.5 Hi.5Rated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 ChallengersRated ★ 3.5 ChallengersRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.5 ConclaveRated ★ 4.5
 A Quiet PlaceRated ★ 3.5 A Quiet PlaceRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Miss AmericanaRated ★ 4.5 Miss AmericanaRated ★ 4.5
 The Danish GirlRated ★ 4.5 The Danish GirlRated ★ 4.5
 101 DalmatiansRated ★ 5.0 101 DalmatiansRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 3.5 Spirited AwayRated ★ 3.5
 Enola HolmesRated ★ 3.5 Enola HolmesRated ★ 3.5
 Park Hwa-youngRated ★ 4.0 Park Hwa-youngRated ★ 4.0
 Dark NunsRated ★ 3.5 Dark NunsRated ★ 3.5
 About TimeRated ★ 3.5 About TimeRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0