Movies
Ratings
185
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0