Series
Ratings
253
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0- GyarusaRated ★ 1.5
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0