Series
Ratings
149
RomanceRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0