Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0