Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0