Series
Ratings
38
Dynamite KissRated ★ 0.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.0- 태풍상사Rated ★ 0.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5