Titles you rated
Café SocietyRated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
RomaRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0