Movies
Ratings
539- Murder ReportRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The PactRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5- Toxic ParentsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
The Shadow StraysRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.5