Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Delta BoysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0- NeverthelessRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Terra FormarsRated ★ 3.0
Shield of StrawRated ★ 3.0
PhobiaRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0