Movies
Ratings
165
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0