Series
Ratings
36
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0