Series
Ratings
57
Producing NobutaRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0