Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.5
MaestraRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
JirisanRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0