Series
Ratings
82
The Good WifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0