Movies
Ratings
42
TrollsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0