Movies
Ratings
95
A Silent VoiceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0