Movies
Ratings
100
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 1.5
SecretRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
Furious 7Rated ★ 5.0