Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 0.5
The ThingRated ★ 3.0
DamageRated ★ 2.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 2.5
The FlyRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Cinderella ManRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0
Henry: Portrait of a Serial KillerRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 1.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Never ForeverRated ★ 1.5