Titles you rated
Throne of BloodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
IkiruRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 2.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.0
The Twilight SamuraiRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0