Titles you rated
The StudioRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0