Series
Ratings
73
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5